Статистика відвідувань

 

В 15 кілометрах від районного центру,  праворуч автошляху Київ – Вінниця, розташоване мальовниче село Радівка. Знаходиться воно на невеликій підвищеній місцевості з чорноземним грунтом і здоровим кліматом,  при невеликій річці Волох, лівої притоки Сниводи. Село Софіївка, яке теж відноситься до цієї громади,  розташоване в низовинній місцевості на правому березі річки.

      В 1929-1930 роках пройшла суцільна колективізація.  Головою колгоспу імені Ворошилова було обрано Макара Мандибуру.

      За роки радянської влади Радівка значно розширилась.  Створений колгосп імені Ворошилова до Великої Вітчизняної війни - був одним з найкращих в районі.

      Сучасна  Радівка – це село високої культури, красиве, багате, повністю газифіковане.

      На території громади  459 дворів. Загальна кількість жителів станом на 01.01.2012 року - 1178 чоловік, з них  пенсіонерів - 458, дітей  шкільного віку – 130, учасників бойових дій - 2, солдатських вдів -1, учасників Великої Вітчизняної війни - 68.

     На території громади функціонує середня загальноосвітня школа І -ІІІступенів.З правої сторони від школи розмістився дитячий садок “Сонечко”. Тут повноправні господарі - 30 дітей-дошкільнят.

      Центром громадсько-політичної  та культурної роботи є радівський філіал Калинівської районної бібліотеки.

      Медичну допомогу жителі можуть отримати в фельдшерсько-акушерському пункті, який повністю укомплектований необхідними кадрами.

      Гарно вписується в ансамбль новобудов населених пунктів - приміщення спортивного комплексу.

      В селі Радівка функціонує відділення зв’язку,  де жителі села мають змогу передплатити газети та журнали, а також отримати інші послуги зв’язку.

      Справжньою окрасою громади  являється адміністративний будинок. Територія адмінбудинку пірнає у розмаїтті квітів.

      Радує око сучасний торгівельний комплекс. Товарами першої необхідності жителів села забезпечують один магазинрадгоспробкопу, та три приватних магазини.

      В центрі Радівкиспоруджено пам’ятник  загиблим воїнам-односельчанам.

      В центрі  села також побудована в 2001 році Православна церква Різдва Присвятої Богородиці Московського патріархату.  Дана культова споруда,  не тільки прикрашає центр села, а й забезпечує духовні потреби жителів територіальної громади.

      Жителі наших сіл мають змогу відпочити в тіні беріз парків, які висаджені в центрі села, а також в березовому лісі за селом. Ваблять своєю красою тихі плеса повноводних ставків. Затишні місця на берегах ставків приваблюють і риболовів-любителів,і тих хто любить покупатися, поніжитися на жаркому сонці.

       Радівська сільська рада складається з 16 депутатів. З їх числа створено та діють чотири постійні комісії. На посаді сільського голови  працює Валерій Пачевський.